Послуги вантажників​

Треба перевезти речі і не знаєте з чого почати? Пропонуємо вам послуги вантажників від компанії “Максимум”. Наші кваліфіковані вантажники, без роздумів, впораються з вантажами різних габаритів та найвищими поверхами. Співробітники можуть виконати пакувальні роботи, демонтаж та монтаж меблів і конструкцій різної складності. Щоб замовити послугу звертайтесь за телефонами +38 (063) 055 05 20, +38 (097) 055 05 20 або залишайте заявку на прорахунок вартості замовлення.

Що входить в послуги вантажників?

Перед тим, як обрати вантажників та заплатити за їх послуги, варто переконатися в їх кваліфікованості та відповідальності. Люди, які будуть певний час розпоряджатися вашою, технікою та речами, (інколи надзвичайно цінними!), мають берегти майно замовника, як власне. Навряд чи варто довірити музейний експонат, дороге програмне забезпечення чи антикварний сервіз тому, хто мав досвід роботи лише з мішками цементу.

Компанія, яка береже власну репутацію, ніколи не пошкодує часу та коштів на навчання своїх підлеглих. В наш час, робота мувером вимагає не стільки фізичної підготовки, скільки вміння працювати з крихкими та цінними речами, непростими конструкціями та додатковим знаряддям. “Максимум” пропонує комплексні послуги вантажників: 

  • Проводимо упаковку на місці, пропонуємо великий вибір матеріалів;
  • Працюємо з цінними та крихкими речами, виставковим обладнанням та антикваріатом;
  • Організовуємо офісні, дачні та квартирні переїзди “під ключ”;
  • Працюємо з ресторанним, банківським та будь-яким масивним, професійним чи технічним обладнанням;
  • Розбираємо та збираємо меблі, різноманітні конструкції та предмети інтер’єру;
  • Оперативно привозимо будівельні матеріали та габаритні покупки з магазинів;
  • Здійснюємо підйом вантажів на поверх (Львів), за потреби виконуємо такелажні роботи зі спуску та підйому на різну висоту.

Чим ми відрізняємось від інших?

Наші вантажники для переїзду приїздять вчасно і працюють оперативно, заощаджуючи ваш час та гроші. Ми надаємо можливість обирати одну або одразу всі послуги, та співпрацюємо з клієнтами з різними фінансовими можливостями. Ціна на послуги не відлякує, навіть тих, хто розраховує на бюджетне транспортування.

“Максимум” гарантує своїм замовникам цілісність їх вантажу, після процесу перевезення. Наші авто обладнані ременями безпеки для запобігання падінь, мувери вміють провести процес пакування самостійно, розбираються у різновидах упаковки і вміють з нею працювати.

Телефонуйте прямо зараз і переконайтесь, що вантажні перевезення (Львів), ціни на них та їх організація – це не так складно, як здавалось!