Доставка будівельних матеріалів

Знадобилась доставка будівельних матеріалів? Щоб будівництво чи ремонт не затягнулися. Важливо організувати чітку та вчасну доставку будматеріалів на об’єкт. Цим Ви уникнете зайвих витрат. Адже поки майстри чекають матеріали, ви все одно змушені їм платити, навіть коли вони не працюють. Транспортна компанія «Maксимум» організує вантажоперевезення будівельних матеріалів за зручним для вас графіком.

Вам варто тільки зателефонувати за номерами вказаними на сайті, або ж залишти заявку на прорахунок вартості Вашого перевезення!

Ми допоможемо перевезти:

  • труби різної довжини;
  • арматуру;
  • дошки;
  • залізобетонні конструкції;
  • цемент, пісок та багато іншого.

Доставка будівельних матеріалів на різні поверхи

На етапі планування ремонту, в новій квартирі, власник житла стикається з проблемою – як занести будівельні матеріали на поверх з мінімальними втратами часу і сил. Як правило, магазини тільки доставляють куплену продукцію, а обов’язок по занесенню лягає на плечі покупця. Проте, щоб самостійно підняти і зробити вивантаження піску, цементу та інших матеріалів потрібно мати фізичну підготовку.

У команді компанії «Maксимум» є достатня кількість міцних вантажників, які спеціалізуються на підйомі вантажу. Незалежно від наявності ліфта в будинку, ми здійснимо вивантаження і піднімемо вантаж, при необхідності використовуючи спеціальні ремені.

Щоб замовити доставку будівельних матеріалів у Львові і області, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати. Звертайтесь!