Оренда рокли Львів ​

Не можете власноруч перемістити важкий предмет на невелику відстань? Вам знадобиться оренда рокли. Гідравлічна рокла, призначена для транспортування вантажів на палетах вагою до 2 т. Це може бути котел, бойлер, якийсь станок, що має високу вагу. Ідеально підходить для використання в логістичних центрах, великих супермаркетах, торгових центрах, ринках, різних складах і звісно на підприємствах без неї не обійтись. Також у нас можна замовити вантажників для переміщення чи перенесення вантажів. 

Особливості гідравлічного візка

  •   Допоміжні ролики на кінцях вил полегшують заїзд на рампу
  •   Поліуретанові колеса забезпечують відмінну прохідність візка і стійкі до пошкоджень
  •   У колесах рохли використовуються підшипники закритого типу, що запобігають потраплянню бруду 
  •   Спеціальна Т- подібна ручка забезпечує надійну безпеку і зручність при роботі та транспортуванні
  •   Наявність у рокли педалі спуску, що дозволяє опустити вантаж в екстреному випадку без використання рукоятки

Пересування гідравлічної рохли виконується в ручному режимі, а підйом вантажу здійснюється за допомогою гідравлічної системи з ручним накачуванням (гідроциліндром). Призначено виключно для піднімання та переміщення вантажів. Під час експлуатації необхідно дотримуватись правил безпеки та правил користування обладнанням. Не вимагають спеціального обслуговування. Дуже практичні та легкі у використанні. Користуватися повинні люди, котрі ознайомлені з технікою безпеки.

Оренда рокли у Львові

Найкращим рішенням звісно буде оренда обладнання, якщо Вам воно потрібне одноразово. Адже покупка може стати дуже затратною. Навіть дешевше обійдеться оренда на деякий період з доставкою, ніж купівля рохли, чи оренда навантажувача. Ми можемо допомогти і з доставкою великогабаритних предметів на поверхи. Маємо великий автопарк та надійних спеціалістів. Здійснюємо перевезення квартир, офісів, складів, банків та музичних інструментів. В наявності надійна упаковка, та всі необхідні інструменти для транспортування. Замовляйте консультацію залишивши заявку, або телефонуйте! Працюємо по Львову та області.