Такелажні роботи ​

Що таке такелажні роботи? Уявіть, що ви вирішили переїхати і забрати з собою старовинне фортепіано, яке залишилося від бабусі. Але величезний інструмент не проходить у двері. І тут на допомогу приходить компанія “Максимум”, яка без проблем спустить та підійме дорогу вам річ, через вікна чи балкон. Ми виконуємо подібні роботи швидко і обережно та гарантуємо цілісність майна замовника офіційним договором. Якщо вас зацікавила наша пропозиція, телефонуйте прямо зараз. Також, ви маєте можливість залишити заявку на прорахунок, заповнивши просту форму на сайті.

Такелажні роботи і коли вони потрібні

Крім непрохідних дверей, необхідність такелажних послуг може викликати велика вага та габарити вантажу, які роблять його непідйомним для простих робітників. Крім ременів та підручного знаряддя, для такелажу використовують лебідки, підйомники та інші агрегати. Особливо згодиться така послуга при перевезенні банків, заводів, вивезенні старого чи покупці нового обладнання

Чим корисні такелажні послуги

  • Це значно економить час замовника, який був би витрачений на розбір агрегату або дверного проходу;
  • Збереже агрегати та обладнання цілим, дозволить не втратити налаштування, які встановлені, бо апаратуру не доведеться розбирати;
  • Дасть можливість зберегти кошти за рахунок спланованої завчасно стратегії робіт, яка передбачить всі нюанси кожного етапу з урахуванням стратегії виробництва. Це дасть завчасний прорахунок часових та матеріальних витрат.

Але такий складний процес зможуть виконати лише вантажники з досвідом. Мувінгова компанія “Максимум” якраз має його у достатній кількості для якісного надання послуг.

Ми пропонуємо приємні ціни за МАКСИМАЛЬНО гарну роботу. Телефонуйте і переконайтесь! Працюємо у місті Львів та по Україні.