Перевезення банків​

Перевезення банків – непроста задача, з якою можуть впоратися лише профі. Процес значно ускладнюється, порівняно з іншими видами переїзду.  Причина тому – наявність габаритних речей, нерозбірних конструкцій та дуже дорогого електронного обладнання. “Максимум” – не боїться складнощів, адже досвід допомагає швидко та злагоджено з ними впоратися. Телефонуйте нам і замовляйте послуги від досвідченої транспортної компанії. Співпрацюємо через офіційний договір, можливий безготівковий розрахунок.

Про що треба подбати, під час перевезення банків?

  • Завчасно купіть бабл плівку для захисту техніки та її складових, перевірте, щоб всі кабелі, блоки живлення – були обережно перемотані нею. Слідкуйте за правильним від’єднанням від мережі банкоматів, терміналів та комп’ютерів. Вкрай важливі документи краще скопіювати на додаткові носії.
  • Пакуйте документи у коробки з стрейч плівкою, це убереже їх від потрапляння вологи та збереже все на місцях. Коробки радимо підписувати, щоб під час перевезення банків, не втратилося щось важливе.
  • Всі шафи, сейфи та шухляди варто спустошити. Розбірні меблі демонтувати і розібрати на частини. Це дозволить запобігти падінь та механічних пошкоджень.
  • Нерозбірні конструкції, що можуть не пройти у двері, наприклад броньована кабіна, можна довірити лише професіоналам. Досвідчені вантажники, без проблем, проведуть роботи з такелажу і спустять все донизу без ушкоджень.

Всі складнощі, які створює банківський переїзд, легко вирішать співробітники “Максимум”. Ми надамо послуги муверів, підберемо транспорт, надамо упаковку та виконаємо чистові роботи. На все це діє приємна ціна.

Ви можете залишити заявку та отримати консультацію безкоштовно! Чекаємо на вас у місті Львів.