Вивіз старих меблів​

Виникла потреба здійснити вивіз старих меблів? Компанія “Максимум” мчить на допомогу! Ми не боїмося важких та габаритних вантажів. Розберемо все, що можна розібрати і спустимо, навіть те, що здається неможливим спустити. Наших кваліфікованих вантажників не лякають вузькі дверні проходи та високі поверхи. За потреби, виконуємо такелажні роботи різної складності. Клієнт може залишити заявку на сайті або зателефонувати по вказаному номеру телефону.

Чому вивіз старих меблів варто довірити саме нам?

Ми маємо великий досвід роботи з перевезеннями різної складності. Навчаємо своїх співробітників та працюємо за офіційним договором, що гарантує кожному клієнту безпеку та якість нашої роботи. А ще, ми одразу даємо чесні відповіді на всі запитання замовника, щодо строків та витрат.

Що ви отримуєте, звернувшись до нас:

вивіз старих меблів - Максимум Львів
  • Безкоштовну консультацію або виїзд на місце спеціаліста для оцінки об’ємів робіт.
  • Можливість замовити вивезення старих меблів сім днів на тиждень. Ми розуміємо зайнятість своїх замовників і не відмовимося працювати, навіть, у вихідний день.
  • Завжди приїжджаємо вчасно і проводимо виніс сміття (Львів) оперативно.
  • Маємо автопарк, що дозволяє обирати. Є автомобілі місткістю від 13 до 25 кубометрів.
  • Наші вантажники завжди тверезі та ввічливі.
  • Заздалегідь домовляємося про терміни і оплату та дотримуємося своїх обіцянок. У нас на сайті вказано фіксовану погодинну ставку і ми залишаємося чесними з кожним своїм клієнтом.
  • За потреби, проведемо прибирання по закінченню усіх робіт.

Звертайтесь до тих, хто працює на рівні МАКСИМУМ! Не сумнівайтесь, ви шукали саме нас!

Жодного нашого клієнта не розчарувала ні ціна, ні якість! Працюємо у місті Львів та по всій Україні.