Перевезення музичних інструментів​

Перевезення музичних інструментів: фортепіано, піаніно або рояля, вимагає до себе особливого ставлення, як і будь-який інший інструмент. Тому надіятись при переміщенні рояля на власні сили не варто. Краще відразу звернутися до фахівців у даній сфері по допомогу. Для команди «Maксимум»  немає нічого неможливого. Ми перевозимо і доставляємо піаніно, чи рояль, на нову адресу, в домовлені терміни і без пошкоджень.

Фахівці компанії «Maксимум» – це:

  • Ввічливі та досвідчені 
  • Обережні та оперативні
  • Сильні та витривалі працівники.

Надійне перевезення музичних інструментів

Важливим фактором при переміщенні інструменту, є наявність спеціального оснащення. Без міцних ременів транспортувати його просто не можливо. Завжди спуск і підйом інструменту проводиться повністю підготовленою командою. Доставка рояля – важка фізична робота, і співробітники «Maксимум» мають спеціальну підготовку для цього. Доставка музичних інструментів здійснюється безпечно, за рахунок міцної фіксації інструментів у кузові автомобіля, і надійної упаковки. Яку також ми гарантуємо при організації перевезення.

Щоб замовити транспортуванні музичних інструментів у Львові і області, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати. У нас працюють тільки кваліфіковані працівники, котрі добре справляються зі своєю роботою.