Вивіз будівельного сміття​

Транспортна компанія «Максимум» пропонує вивіз будівельного сміття у м. Львові та області. Ми надаємо послуги будівельним компаніям, підприємствам і приватним особам на постійній і разової основі. Для надання даної послуги у нас є різні автомобілі: зіли та камази. Ми завжди приїжджаємо точно в обумовлений день і час. Виконуємо роботи якісно і максимально оперативно, що дозволить Вам не відриватися від повсякденних справ.

Транспортна компанія «Maксимум» – це:

  • Ввічливі вантажники та надійні водії
  • Обережне та швидке вивезення сміття
  • Точність виконання термінів
  • Повний комплекс послуг по вивезенню будівельного сміття

Ваше сміття насипом на вулиці – це не проблема. Ми швидко та акуратно закинемо його на зіл, чи камаз. Авто підбирається в залежності від об’єму та тоннажу сміття. Мішки зі сміття на 10 поверсі, теж не страшно. Вантажники приїдуть завчасно, щоб до приїзду авто все було готове до завантаження. Ми бережемо наш час та ваші гроші. Вантажники завжди тверезі та фізично підготовлені. Пропонуємо також демонтажні роботи в комплексі – під ключ, вивіз старих меблів та непотрібних речей.

Щоб замовити вивіз будівельного сміття у Львові і області, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати.