Пакувальні матеріали від компанії «Максимум»​

Транспортна компанія «Maксимум»  дбає про збереженість будь-яких товарів та предметів, що перевозяться. Тому завжди пропонуємо своїм клієнтам можливість придбати пакувальні матеріали. Ми дбаємо про те, щоб упаковка, як габаритних так і стандартних вантажів відповідала правилам безпеки перевезення, була досить надійною. Для цього ми радимо вам найбільш відповідний та оптимальніший варіант пакувального матеріалу.

Види упаковки, що пропонуються:

  • Стрейч-плівка
  • Скотч
  • Бабл (повітряно-бульбашкова плівка)
  • Коробки
  • Мішки

Стрейч-плівка і скотч використовується майже для усіх вантажів. Стрейч захищає не тільки від забруднення меблів під час перевезень, але й від потрапляння вологи (якщо в день переїзду піде дощ), пилюки, від потертостей та подряпин.

Повітряно-бульбашкова плівка – має бульбашки різного діаметру, що захищають речі під час падінь та тряски в авто. Застосовується при упакуванні крихких предметів інтер’єру, посуду, антикваріату, техніки.

Картонні коробки – міцний картон захищає від деформацій та розсипання. При переїздах необхідні для техніки, дрібних речей, посуду.

Пропонуємо на вибір коробки різних розмірів, що витримують вагу на 5кг, 10кг, 15кг, та 25кг.

Бажаєте замовити пакувальні матеріали, і отримати в день переїзду? Тоді, при оформленні замовлення потрібно назвати їх кількість. І наші працівники приїдуть на місце вже з ними.

Телефонуйте за номерами вказаними на сайті, або залишайте заявку.