Як переїхати самотужки

Як переїхати самотужки

Переїзд не завжди асоціюється з чимось легким та приємним, тому варто заздалегідь до нього готуватися.

Саме тому ми склали для вас список з 10 порад, які допоможуть зробити ваш переїзд спокійнішим. І Ви точно дізнаєтесь, як переїхати самотужки.

 1. Підготуйте список дій
  Це допоможе вам уникнути стресових ситуацій під час переїзду. Завдяки такому списку ви контролюватимете переїхд, а не він вас. І зробіть це якомога швидше, не відкладайте нічого в останню хвилину.
 2. Фотографуйте кабелі
  Фотографуйте з’єднання з телевізором, комп’ютером та з іншими пристроями. У новому місці проживання вам буде значно простіше, оскільки ви будете точно знати, які кабелі і куди слід підключити. Це заощадить вам багато часу і збереже нерви.
 3. Позначте коробки відповідними кольорами
  Наприклад, коробка з речима з кухні – зелена, зі спальні – синя і т.д. Так вам буде легше виконувати розпакування. При занесенні коробок додому
  Ви будете знати, в яку кімнату слід брати коробки.
 4. Позначте “термінові” коробки
  Червоний колір може позначати “термінові” коробки. Тобто, там знаходяться речі, які ви потребуєте в першу чергу. Це можуть бути документи, необхідні для роботи, шкільні підручники для дітей або улюблений одяг. Слідкуйте також за тим, щоб ці коробки були упаковані останніми у вантажівку (якщо ви будете її використовувати), щоб ви могли їх вийняти спочатку.
 5. Підготуйте коробку з найнеобхіднішими речими
  Підготуйте одну картонну коробку з предметами, що знадобляться вам у першу ніч відразу після переїзду: зубну щітку, таблетки, нижню білизну та інші необхідні предмети.
 6. Надійно упакуйте речі, які б’ються
  Щоб після переїзду вам не довелось викидати уламки скла, подбайте про те, щоб речі, які б’ються (посуд, сувеніри, дзеркало, люстра і т.ін) були запаковані відповідною плівкою з бульбашками.
 7. Не пакуйте важливі документи в картонні коробки
  Важливі документи, паспорти та ін. пакуйте в окремий портфель / сумку і тримайте їх завжди біля себе. Серед багатьох інших коробок ці документи можуть просто загубитись.
 8. Підготуйте набір засобів для прибирання
  Перед тим, як проживати в новому місці, ймовірно, ви захочете прибрати місця, де ви почнете розпаковувати свої речі. Для цього підготуйте собі набір чистячих засобів, необхідних для протирання полиць або кухонних шаф.
 9. “Дизайн” вашого нового місця
  Плануйте, як виглядатиме ваше нове місце. В яких кімнатах будуть ті чи інші меблі. Ви можете просто намалювати все на аркуші паперу. Це може бути корисним для вантажників, коли вони будуть заносити меблі у квартиру чи офіс. Та й вам не доведеться потім переносити меблі з одної кімнати в іншу, якщо ви чітко наперед будете знати де і що повинно стояти.
 10. Не відкладайте надовго розпаковування речей
  Чим швидше ви розпакуєте всі свої речі, тим швидше ви будете знати чи раптом не забули чогось важливого при переїзді. Ну і зрештою це дасть можливість насолодитися новою обстановкою та адаптуватись до змін якомога раніше. Гаряча кава у затишній квартирі без коробок смакує значно краще;)

Залишити відповідь