Майстер на всі руки​

Згоріла лампочка в коридорі, не працює розетка, протікає кран, зламався холодильник. А у Вас немає часу, або Ви жінка, яка не вміє робити такі речі? З цим вам зможе допомогти майстер на всі руки. Де такого знайти у Львові і скільки обійдеться така послуга? Потрібно тільки зателефонувати в нашу компанію і до вас відправлять майстра. І не треба викликати окремо різних спеціалістів. Наші майстри виконують багатофункціональну роботу. Сантехніка, електрика, ремонт та різні побутові роботи.

Перелік послуг які надаємо:

  • монтаж шафи, дивану, інших меблів
  • повісити люстру
  • замінити замок
  • полагодити умивальник
  • замінити кран
  • підключити пральну, посудомийну машину
  • встановлення розеток, вимикачів чи  проводки
  • різні ремонтні роботи

Беріть телефон і вже телефонуйте до нас! У нас є також такі послуги, як аварійне відкривання дверей, заміна та ремонт замків, встановлення зеркал. Ціни дуже доступні. 

Чому варто звернутись за послугою майстер на всі руки

Всі спеціалісти кваліфіковані та з великим досвідом роботи. Все професійне обладнання та інструменти в наявності. Співробітники компанії – знаються на різних сферах: сантехніці, електриці, монтажі та інших. Головним є те, що у них є знання і вміння вирішувати ваші побутові проблеми по дому, і звісно потрібний інструмент, що полегшує роботу. Майстер на всі руки – це зручно і практично, особливо в таких випадках, якщо чоловіка немає взагалі.

Зазвичай фахівці приїжджають за короткий період часу, якщо тільки звернення було не в пізню годину. В такому випадку домашній майстер приїде наступного дня, в зручний для вас час і вже за місцем скаже, що необхідно зробити і скільки це займе часу. Не варто думати, що послуги майстра на всі руки займуть у вас багато часу: встановлення полички, підключення різних побутових приладів будуть виконані дуже швидко. Ви будете здивовані якістю сервісу.

Звертаючись у компанію професіоналів, ви можете бути спокійні за якість, надійність та швидке усунення будь-яких неполадок. Доступні для кожного розцінки приємно здивують вас, а рівень сервісу, що на висоті – залишить тільки позитивні враження. Телефонуйте за номерами вказаними нижче, або залишайте заявку на сайті і ми з Вами зв’яжемось.