Квартирний/будинковий переїзд​

Плануєте квартирний переїзд і не знаєте з чого розпочати? “Максимум” знає все про його організацію. Співробітники компанії з легкістю впораються з усім, що стосується монтажу, завантаження та розвантаження, упаковки та перевезення бусом. Наші клієнти не відчувають жодних складнощів, пов’язаних з цими процесами. Заплативши за послуги, замовник перекладає тяжкі задачі на плечі тих, хто легко з ними впорається. Перша консультація та оцінка об’єму робіт завжди безкоштовна. Вартість ми озвучуємо завчасно і дотримуємося своїх домовленостей. Щоб отримати інформацію або викликати консультанта на місце, телефонуйте за вказаними телефонами або замовляйте прорахунок, залишивши заявку.

Які складнощі тягне за собою квартирний переїзд?

Крім вантажних робіт, з якими самотужки не впоратись, процес транспортування речей на нове місце включає багато етапів. Власник повинен потурбуватися про їх упаковку, систематизоване складання, цілісність крихких вантажів, збереження дрібних деталей. Крім того, треба розбирати габаритні меблі та конструкції, відключати та демонтувати техніку, а потім розібрати та скласти докупи все майно на новому місці.

квартирний переїзд від компанії Мааксимум у Львові

Недосвідчена людина може витратити на демонтаж шафи купе декілька годин, а на пошук пустих коробок по супермаркетам і цілий день. Тому задля економії власного часу, багато людей звертається за допомогою до професійних транспортних компаній, які беруть на себе квартирний переїзд з усіма його складнощами.

“Максимум” пропонує своїм замовникам:

  • Виїзд на місце спеціаліста задля попередньої оцінки;
  • Необхідні пакувальні матеріали по приємним цінам;
  • Допомогу з надійною упаковкою;
  • Демонтаж меблів, техніки та повний їх збір на новому місці;
  • Послуги вантажників, такелажні роботи різної складності;
  • Послуги перевезення та великий вибір авто;
  • Прибирання після закінчення процесу;
  • Чемне обслуговування та чесну ціну.

Ми дозволяємо клієнту обрати одну, декілька чи всі послуги. Даємо відповіді на всі запитання завчасно та складаємо офіційний договір. Ви можете не хвилюватися за збереження своїх цінностей, тому що компанія бере на себе фінансову відповідальність за цілісність всіх вантажів.

Звертайтесь і отримайте обслуговування максимум рівня! Ми чекаємо саме на вас! Працюємо в місті Львів та по Україні.