Перевезення мотоцикла та іншої мототехніки​

Доставка мотоцикла може стати проблемою для власника легкового автомобіля. Без розбирання мототехніку можна перевезти тільки в спеціалізованих вантажних авто, або на причепах. Переважно є необхідність в доставці однієї одиниці техніки. Перевезення мотоцикла за місто, по Україні замовляють учасники спортивних команд моторалі. Середня вага мотоцикла 200 кг, деякі спортивні – 300 кг. Тому не часто їх власники хочуть переносити. Для перенесення такої ваги знадобляться такелажники з спеціальним обладнанням. Команда «Максимум» надає такі послуги вже багато років. Телефонуйте, або залиште заявку на сайті.

Правила транспортування мототехніки. Перевезення мотоцикла

Перевезення квадроциклів, снігоходів, скутерів теж не з простих. Інколи для такого транспортування потрібні спеціальні платформи. Особливістю перевезення мотоциклів є нестійкість двоколісного засобу пересування. Тому техніка повинна бути запакована, а автомобіль обладнаний спеціальними кріпленнями:

  • Такелажними ременями
  • Опорними стійками
  • Завантажувальними трапами
  • Захисним тентом

Звертайтесь в транспортну компанію «Максимум», і ми організуємо вигідну доставку вашого вантажу. У нас можна замовити вантажно-розвантажувальні роботи різної техніки. Ми розуміємо цінність вантажу, який перевозимо і дотримуємось всіх норм безпеки. Наша компанія працює багато років на ринку вантажних перевезень, і вже завоювали довіру клієнтів. Всі пакувальні матеріали в наявності. Ціни у нас доступні. Телефонуйте прямо зараз і робіть замовлення на перевезення мотоцикла, чи іншої мототехніки.

перевезення мотоцикла - Максимум Львів