Організація переїзду​

Вам належить організація переїзду найближчим часом? Залиште всі клопоти та роботу компанії “Максимум”. Ми займаємося питаннями транспортування більше шести років. За цей час робітники навчилися якісно та оперативно виконувати поставлені задачі різної складності. Для більшості пересічних людей, процес перевезення, збору та розбору речей здається складним та напруженим. Дякуючи нашим спеціалістам, все пройде просто та безболісно. Ви збережете свій час, а ми потурбуємося про всі нюанси. Щоб замовити послуги телефонуйте за номерами +380 (097) 550 02 33, +380 (063) 550 02 33 або залишайте заявку на прорахунок вартості замовлення.

Переїзд разом з “Максимум”: з чого він складається? 

 В переліку наших послуг є окремі та комплексні. В першому випадку, ми приїзджаємо, виносимо запаковані клієнтом речі, виконуємо погрузку в авто і вигрузку на новому місці. В другому – клієнт може повністю перекласти на нас всі турботи і відпочивати, поки ми працюємо. Наші робітники виконають всі роботи від збору речей до чистового прибирання на новому місці. 

послуги перевезення Максимум Львів

Що включає організація переїзду та сам його процес:

  • Виїзд на місце, демонтаж меблів та техніки;
  • Систематизоване складання всіх речей та їх надійна упаковка;
  • Погрузка в автомобіль;
  • Доставка на місце;
  • Розгрузка вантажу;
  • Розпаковка, монтаж меблів і техніки, розстановка речей, згідно плану замовника;
  • Чистове прибирання після закінчення процесу.

Машина для переїзду та пакувальні матеріали підбираються індивідуально до потреб. Попередньо ми озвучуємо чесну ціну робіт і клієнт платитиме сумму згідно умов договору. Вся упаковка, що не була використана, повертається назад і ми повертаємо її вартість. 

Чому нам можна довіряти?

Найкращий доказ професіоналізму компанії “Максимум” – наші задоволені клієнти. Ми однаково якісно обслуговуємо, як дешеві, так і дорогі замовлення. Не шкодуємо часу на навчання кожного робітника. 

В договорі прописана матеріальна відповідальність за пошкоджені речі . Досвідчені мувери працюють обережно та оперативно. Ми впевнені в своїх силах навіть тоді, коли фортепіано не проходить в двері під’їзду, адже без проблем піднімаємо габаритні речі через вікна та балкони. 

Зробіть лише один дзвінок і позбавте себе стресу  від організації переїзду. Ми виконуємо вантажні перевезення (Львів), ціна на які відповідає якості виконання. За потреби, працюємо по Україні та за кордоном.