Офісний переїзд у Львові​

Плануєте найближчим часом офісний переїзд? Довірте всю надокучливу роботу компанії “Максимум”. Ми пропонуємо послуги вантажників, підбір авто для транспортування, упаковку та пакувальників, роботи з монтажу та прибирання. На всі види послуг та самі вантажні перевезення (Львів), ціни не кусаються! Працюємо оперативно та обережно. Гарантуємо збереження усіх речей замовника. Набирайте вказаний номер або залишайте заявку на прорахунок переїзду. Виїзд консультанта для попередньої оцінки – абсолютно безкоштовний! Надамо послуги по Україні.

Чому саме ми?

Транспортна компанія “Максимум” вже більше 6 років надає послуги перевезення та повної організації переїздів. Ми дозволяємо замовнику обирати на свій смак та кишеню. За потреби, виконаємо всі роботи від збору речей до прибирання після себе. Вам залишиться лише відсвяткувати новосілля і прийти на готове робоче місце. Якщо вас цікавить одна або декілька послуг, ми без проблем візьмемося за ту частину, яку нам довірив замовник.

Як правильно організувати офісний переїзд?

У випадку з комерційними переїздами, витрачений час = втрачені гроші, тому про організацію варто подбати завчасно.

Декілька порад:

  • Якщо існує можливість перенести процес на вихідний день, то варто вчинити саме так. Тоді не доведеться зупиняти роботу у будні і втрачати клієнтів. Компанія “Максимум” розуміється на таких тонкощах і готова примчати на допомогу замовнику сім днів на тиждень.
  • Обов’язково потрібно систематизувати документацію і дрібні речі, подбати про стрейч плівку, скотч та коробки, і не забувати підписувати кожну коробку. Меблі та техніку треба розібрати та демонтувати. Для захисту електроніки, закупити бабл плівку. Клієнти “Максимум” можуть перекласти ці функції на плечі наших спеціалістів, всі матеріали для захисту та упаковки є у наявності.
  • Підбирати транспорт треба з розрахунку габаритів вантажу. Авто повинне бути обладнане пасками для закріплення речей, щоб знизити вірогідність падінь та пошкоджень при трясці. Консультанти нашої компанії безкоштовно підберуть потрібну для клієнта машину і ваш офісний переїзд пройде без фінансових втрат. Ми візьмемо на себе відповідальність перевезти речі (Львів) і залишити їх неушкодженими.
  • Техніку та меблі доведеться не лише розбирати, а і збирати, тому дуже важливо не загубити невеликі деталі, гвинтики, кабелі та перехідники. З професіоналами нашого рівня, ви забудете про ці дрібниці і займетеся своїми справами, поки ми завершимо роботу.

Пам’ятайте, ви гідні послуг МАКСИМУМ рівня! Звертайтесь до найкращих!